Ezi-SERVO II EtherCAT krokové motory se zpětnou vazbou - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Ezi-SERVO II EtherCAT krokové motory se zpětnou vazbou

Námi nabízené Ezi-SERVO II EtherCAT krokové motory se zpětnou vazbou mají hlavní přednost oproti ostatním, a tím je komunikace EtherCAT, pro kterou je přirozený vysoký takt komunikačních cyklů a rychlé a přesné řízení i více os pomocí nadřazeného Master PLC, nebo PC řídícího systému. Drivery umožňují „chain“, neboli řetězovou topologii až 254 driverů za sebou.

Můžete si vybrat ze široké škály velikostí motorů NEMA: 8, 11, 14, 17, 23, 24 a 34. Dle velikosti a délky motorů disponují přídržným kroutícím momentem od 0,016 až 12 Nm. V neposlední řadě mají v základu enkodér s rozlišením 10 000 pulzů na otáčku, díky kterému driverům nedělá problém mikro krokování. Za příplatek se dá motor osadit i přesnějšími enkodéry, které mají 16 000, nebo 20 000 pulzů na otáčku. Motory od velikosti NEMA 17 až po NEMA 34 se dají osadit zároveň brzdou pro aplikace se stálým zatížením, například Z osy strojů, či manipulátorů.

Pohony Ezi-SERVO II EtherCAT jsou vhodné pro aplikace s vysokou požadovanou přesností pozivování. Jejich jediným omezením, stejně jako všech krokových motorů je potřeba myslet na optimální provozní otáčky motoru, které se pohybují zhruba od 0 do 1000 ot/min.

Více informací naleznete na stránce produktu: https://www.raveo.cz/Ezi-SERVO2-EtherCAT
Další aktuality