Bezkartáčové elektromotory BLS s elektromagnetickou brzdou - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Bezkartáčové elektromotory BLS s elektromagnetickou brzdou

Bezkartáčové elektromotory řady BLS mohou být nově doplněny o elektromagnetickou brzdu. Tu lze namontovat na 48V verze elektromotorů BL070.48B a BL210.48E, které jsou vyráběny ve velikosti NEMA 34. Oba modely mají na zadní straně vyvedenou druhou hřídel pro montáž dodatečného příslušenství. Elektromagnetická brzda má výkon 23 W a krouticí moment 4,5 N.m. Je napájena stejně jako zmíněné elektromotory stejnosměrným napětím 48 VDC, přičemž brzda má negativní spínání, tj. je odbrzděna pod napětím. Brzda je navržena jako parkovací (brzdí motor v klidové poloze). Dodáváme ji ve dvou rozdílných provedeních – bez ruční páky (BR) a s ručním odbrzděním (BRL). Druhá varianta nabízí možnost v případě výpadku napájení manuálně odbrzdit a uvolnit motor, což je zejména vhodné pro mobilní a AGV aplikace napájené z akumulátorů.

Bezkartáčové elektromotory BLS spojujeme s hliníkovými převodovkami z našeho portfolia. Veškerý seznam kombinovatelných převodovek jsou k dispozici v následujícím přehledu: https://www.raveo.cz/stejnosmerne-motory-bldc-s-prevodovkou

Více informací k tomuto produktu včetně možnosti stažení dokumentace a CAD modelů najdete v příslušné produktové kategorii.
Další aktuality