61. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně se blíží! - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

61. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně se blíží!

Vážení zákazníci, již tradičně se také tento ročník budeme prezentovat na MSV 2019 v Brně. Letošní ročník bude pro RAVEO zcela zásadní. Máme pro vás připraveny novinky a překvapení. Navštivte nás ve dnech 7.-11.10.2019 v pavilonu V, stánku číslo 112. Těšíme se na vás!

O veletrhu 

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 600 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 50 % vystavovatelů a 10 % návštěvníků.
Návštěvnost je vysoce odborná, přes sedmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu.
Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu.
Hlavním tématem MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu. V roce 2019 se souběžně s MSV konají i veletrhy Transport a Logistika a ENVITECH. Zvýrazněným tématem veletrhu ENVITECH je cirkulární ekonomika – nakládání s materiálními zdroji. Jde o trend, který je jednou z prioritních oblastí udržitelného rozvoje, a adaptace průmyslu a obchodu se bude ubírat právě tímto směrem.
Další aktuality