Obchodně technický pracovník - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Kariéra

Obchodně technický pracovník

Pohni se z místa, protože svět je neustále v pohybu. Jedině spolu dokážeme ovládnout svět robotů a průmyslu 4.0. Spolu se svými ostřílenými kolegy – hrdiny, budeš mít jedinečnou možnost se proplétat světem nástrah v době průmyslové automatizace. V oboru pohonné techniky jsme považování za špičku v oblasti, proto se dostaneš k projektům, o jakých se ti v českých poměrech nesnilo. Staň se stabilní součástí našeho týmu hrdinů, vybuduj si u nás respekt a získej široké spektrum výhod!

Náplní tvé práce bude zejména vybudovat si dobré vztahy s klientem – toho dosáhneš pouze tak, že to co slíbíš, dodržíš. V tom ti zcela jistě pomohou naše rychlé dodací termíny, příznivé ceny a vysoká kvalita a šířka portfolia našich produktů. Nebudeš se však starat pouze o aktuální klienty, ale rozšíříš si své stávající zákazníky i o nové obchodní příležitosti, a je nám vcelku jedno jestli v Praze nebo ve Dolní Lhotě. Měl bys být rétor s kalkulačkou v hlavě a srdcem technika, který pojme všechny informace. Budeš prezentovat nejen produkty, ale i sebe, proto je bezchybné vystupování nezbytné. Očekáváme od tebe, že se nám svými výsledky i pravidelně pochválíš a na základě nich si u nás vybuduješ své pevné místo a uznání. Za to ti nabídneme vlastní automobil, dynamickou a perspektivní práci v Industry 4.0, nejmodernější technologie v tvém zbrojním arsenálu i k běžnému užití a platové ohodnocení takové, kdy nebudeš muset hlídat každou korunu.

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojní/automatizace výhodou)
  • aktivní osobnost s technickým rozhledem
  • komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • flexibilita
  • orientace na výsledek
  • samostatnost a kreativní myšlení

Pracovní náplň

  • tvorba nabídek
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • technická podpora prodeje
  • prezentace produktů
  • reporting

Nabízíme

  • práce v mladém a dynamickém týmu lidí
  • slušné platové ohodnocení
  • prémie z prodeje
  • kontakt s nejmodernějšími technologiemi
  • mobilní telefon, notebook
  • firemní automobil

Další volné pozice