RAVEO DAYS Praha 2024 - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu

RAVEO DAYS

30. 4. 2024 Praha

Jedinečná příležitost pro všechny, kdo si chtějí prohlédnout naše produktové novinky a k tomu mít možnost setkat se s obchodními zástupci i techniky společnosti RAVEO.

Pohony se valí do Prahy

Nejširší nabídka pohonů v České republice na jednom místě

S kým se potkáte

Vedení společnosti

Ing. Aleš Zapletal

Ing. Aleš Zapletal

Aleš je známý svou schopností neustále inovovat a přinášet na trh nové nápady. Jeho strategické myšlení a vyjednávací dovednosti jsou klíčové pro úspěch společnosti RAVEO, kterou neúnavně posouvá vpřed. Alešova vášeň pro létání je odrazem jeho touhy po neustálém zdokonalování a hledání nových perspektiv.

Ing. Radek Kaňovský

Ing. Radek Kaňovský

Radek je synonymem pro dynamiku. Jeho přístup k vedení lidí a schopnost inspirovat tým k dosahování vynikajících výsledků jsou nejen obdivuhodné, ale také klíčové pro úspěch firmy. Pro Radka není nic nemožné, což dokazuje jeho neochvějná vůle překonávat výzvy a stále posouvat limity možného.

Obchodní oddělení

Petr Ondráček

Petr Ondráček

Obchodní ředitel

Petr je obchodník tělem i duší. Jeho dvacetiletá působnost v oboru je tichým svědectvím jeho porozumění trhu. Do každého projektu jde s velkou dávkou energie a nadšením, čímž inspiruje celý obchodní tým.

Jakub Jirout

Jakub Jirout

Obchodní zastoupení pro Severní Čechy

Jakub jako obchodník s technickým backgroundem přináší do každého projektu nejen své obchodní dovednosti, ale i praktické znalosti. Jeho vášeň pro adrenalinové sporty a lyžování se odráží v jeho dynamickém přístupu k práci.

Jakub Kabašta

Jakub Kabašta

Obchodní zastoupení pro Jižní Čechy

Jakub je známý svou schopností budovat silné vztahy. Jeho přístup k práci je přímý a upřímný, což přináší do týmu pocit spolehlivosti a integrity.

Jonáš Gajda

Jonáš Gajda

Obchodní zastoupení pro kraj Jihomoravský, Vysočina

Jonášovo srdce bije pro folklor. Jeho přístup k obchodu je tak ovlivněn tradičními hodnotami, které promítá do každého obchodního jednání a spojuje tak tradice s moderním světem.

Technické oddělení

Ing. Milan Plandor

Ing. Milan Plandor

Milan je aplikační inženýr, mág, který zapojí cokoliv, na co si jenom vzpomenete. Jeho specialitou jsou produkty od společnosti Kollmorgen.

Ing. Jiří Kocourek

Ing. Jiří Kocourek

Jirka jako aplikační inženýr rozpohybuje a uvede v život jakoukoliv aplikaci. Jeho specializací jsou produkty od dodavatele Fastech a Dunkermotoren.

Místo konání

Adresa

BROOMLOVKA
Vyskočilova 1326/5a
Michle
Praha 4

Zobrazit mapu
16:00

Prezentace novinek firmy RAVEO

17:00

Technický workshop

18:00

Raut

19:00

Degustace vín z vinařství Kadlec a Švásta

24:00

Ukončení programu

Registrovat na RAVEO DAYS

Máte nějaký dotaz? Ozvěte se

asistentka vedení

Miroslava Verwoerd

+420 577 664 050 assist@raveo.cz