ML-1C 7.5/12 24 ER32

Přehled parametrů

výkon: 7,5 kW (S1)

rychlost: 12 000 ot/min

krouticí moment: 6 N.m (S1)

napájení: 1x 380 V

chlazení: chlazení vzduchem

 

 

Vřetena s manuální výměnou nástrojů řady MULTITECH 200 patří mezi to nejlepší na co je v současnosti možné na trhu narazit. Vřetenové motory od italského výrobce HITECO vynikají především vysokým výkonem, silou točivého momentu, bezproblémovou instalací a vysokou mírou spolehlivosti. Elektrovřetena jsou vhodná zejména jako pohony pro obráběcí stroje se zaměřením na dřevo, plasty, kov nebo kompozitní materiály.

 

výkon: 7,5 kW (S1)

max. výkon: 8,5 kW (S6)

krouticí moment: 6,0 Nm (S1)

max. krouticí moment: 6,8 Nm (S6)

otáčky: 12 000 rpm (S1)

max. výstupní otáčky: 24 000 rpm (S6)

napájení: 380V

chlazení: vzduchem

rozhraní nástroje: ER32 DX

 

Příloha Velikost
Datasheet (ENG) 107.03 KB
Výkres 28.56 KB
Katalog (ENG) 8.35 MB
Objednací kód (CZ) 1.79 MB
Objednací kód (ENG) 12.5 KB
 

HITECO - High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích  a je členem skupiny mezinárodní skupiny SCM.

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně

 

HITECO - Holz-Handwerk2018

Představení novinek na veletrhu Holz-Handwerk 2018 v Norimberku. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na dřevařský průmysl a zpracování dřeva.

 

HITECO - Spolupráce HITECO a ABB

Společnost HITECO a ABB spolu uzavřeli technologickou spolupráci, díky které vybudovali nejmodernější tvoárnu na světě na výrobu, vývoj a testování robotických zařízení.

 

 

Technická konzultace