Držák nástroje ISO30-ER32

Přehled parametrů

  • nástrojový držák
  • provedení: ISO30-ER32
  • volitelné provedení: HSK63F-ER32
  • závit: M40 x 1,5 RH  

 

Nabídka příslušenství společnosti HITECO je koncipována tak, aby vyhovovala požadavkům na kompatibilitu s všemi jejími pohony, jak v řadách s automatickým tak manuálním držákem nástrojů. Příslušenství, tak jako samotná elektrovřetena vyniká svou vysokou kvalitou, odolností proti námaze a jednoduchou instalací. Nabízené produkty jsou dostupné ve variantách se specifikací HSK63F-ER32 nebo ISO30-ER32.

 

Pro jiné rozměry se nás obraťte na +420 577 700 150 nebo na info@raveo.cz

Konfigurátor pro tento typ produktu není k dispozici.

3D modely na vyžádání na info@raveo.cz.

Příloha Velikost
Rozměry 113.82 KB
Elektrovřetena_katalog (ENG) 8.35 MB
 

HITECO - High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích  a je členem skupiny mezinárodní skupiny SCM.

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně

 

HITECO - Holz-Handwerk2018

Představení novinek na veletrhu Holz-Handwerk 2018 v Norimberku. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na dřevařský průmysl a zpracování dřeva.

 

HITECO - Spolupráce HITECO a ABB

Společnost HITECO a ABB spolu uzavřeli technologickou spolupráci, díky které vybudovali nejmodernější tvoárnu na světě na výrobu, vývoj a testování robotických zařízení.

 

 

 

Technická konzultace