c-osa powertech 300-400 long nose

Přehled parametrů

rozhraní: HSK 63F NL

počet spotřebičů: 3-pneumatické spotřebiče

 

 

 

Nabídka příslušenství společnosti HITECO je koncipována tak, aby vyhovovala požadavkům na kompatibilitu s všemi jejími pohony, jak v řadách s automatickým tak manuálním držákem nástrojů. Příslušenství, tak jako samotná elektrovřetena vyniká svou vysokou kvalitou, odolností proti námaze a jednoduchou instalací. Nabízené produkty jsou dostupné v různých provedeních a variantách tak, aby vyhovovala širokému spektru zákazníků.

 

Parametry:

  • rozhraní nástrojů: HSK63F
  • max. nominální rychlost: 3 700 ot/min
  • max. vstupní rychlost: 6 000 ot/min
  • volitelné opce: možnost kombinace s elektromotorem
  • tři pneumatické spotřebiče
  • provedení NL
Příloha Velikost
Parametry 1.24 MB
Elektrovřetena_katalog (ENG) 8.35 MB
 

HITECO - High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích  a je členem skupiny mezinárodní skupiny SCM.

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně

 

HITECO - Holz-Handwerk2018

Představení novinek na veletrhu Holz-Handwerk 2018 v Norimberku. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na dřevařský průmysl a zpracování dřeva.

 

HITECO - Spolupráce HITECO a ABB

Společnost HITECO a ABB spolu uzavřeli technologickou spolupráci, díky které vybudovali nejmodernější tvoárnu na světě na výrobu, vývoj a testování robotických zařízení.

 

 

 
Technická konzultace