Výměník tepla

Přehled parametrů

  • výkon: 5 kW
  • teplota kapaliny: 40°
  • průtok: 4 l / min při tlaku 5,5 b
  • kapacita nádrže: 5 l

Výměník tepla slouží jako chladící zařízení pro snížení teploty elektrovřeten. Výměník s výkonem 5,5 kW dokáže umožnit průtok až 4 litrů chladící kapaliny za minutu a to při tlaku 5,5 b. Objem nádrže na kapalinu je 5 litrů.

výkon: 5 kW

teplota kapaliny: 40°

průtok: 4 l / min při tlaku 5,5 b

kapacita nádrže: 5 l

Konfigrátor pro tento typ produktu není dostupný.

3D modely pro tento typ produktu jsou dostupné na info@raveo.cz.

Příloha Velikost
Rozměry 266.33 KB
Katalog_příslušenství (EN) 164.85 KB
 

HITECO - High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích  a je členem skupiny mezinárodní skupiny SCM.

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně

 

HITECO - Holz-Handwerk2018

Představení novinek na veletrhu Holz-Handwerk 2018 v Norimberku. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na dřevařský průmysl a zpracování dřeva.

 

HITECO - Spolupráce HITECO a ABB

Společnost HITECO a ABB spolu uzavřeli technologickou spolupráci, díky které vybudovali nejmodernější tvoárnu na světě na výrobu, vývoj a testování robotických zařízení.

 

 

Technická konzultace