TILT V

Přehled parametrů

  • výkon: 15 - 25 kW
  • výstupní rychlost: 6 000 - 24 000 ot/min 
  • rozhraní vřetene: HSK 63A/HSK 63F
  • úhel uložení vřetene: 90°

Obráběcí hlavy řady TILT V jsou vyrobeny s přidanou konfigurací 5-té osy, a to jak v horizontálním, tak i vertikálním směru uložení. Lze zvolit i mechanickou aretaci, jak pro 4-tou tak i 5-tou osu. Tyto obráběcí hlavy jsou dostupné v uložení vřetene pod úhlem 90° stupnů, a jsou dostupné ve výkonech 15 - 25 kW, díky čemuž je možné dosáhnout velmi vysoké výstupní rychlosti (6 000 - 24 000 ot/min). Rozhraní nástrojů vřetene je HSK 63A / HSK 63F. Obráběcí hlavy jsou vhodné pro obrábění dřeva, plastu, hliníku, kamene i kovu.

Široká distribuční síť společnosti je jedním ze základních pilířů společnosti HITECO, a to sice být blízko k zákazníkovi s dostupným týmem specializovaných techniků na co nejširším území. Díky tomu lze garantovat mimořádně rychlou a profesionální odezvu v případě poradenství, či řešení problémů. Inovativní řešení, efektivita, silná zákaznická podpora a rychlé dodací lhůty jsou důvodem, proč naši zákazníci dosahují maximální možné spokojenosti.

 

 

 

 

 

výkon: 15 - 25 kW

výstupní rychlost: 6 000 - 24 000 ot/min 

rozhraní vřetene: HSK 63A/HSK 63F

úhel uložení vřetene: 90°

Rozměry:

Konfigurátor pro tento typ produktu není dostupný.

Pro 3D modely tohoto typu produktu se prosím obraťte na info@raveo.cz.

Příloha Velikost
Datasheet (ENG) 238.77 KB
Rozměry 84.13 KB
Flyer_HITECO 1.37 MB
Obráběcí hlavy - katalog (ENG) 3.7 MB
 

HITECO - High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích  a je členem skupiny mezinárodní skupiny SCM.

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně

 

HITECO - Holz-Handwerk2018

Představení novinek na veletrhu Holz-Handwerk 2018 v Norimberku. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na dřevařský průmysl a zpracování dřeva.

 

HITECO - Spolupráce HITECO a ABB

Společnost HITECO a ABB spolu uzavřeli technologickou spolupráci, díky které vybudovali nejmodernější tvoárnu na světě na výrobu, vývoj a testování robotických zařízení.

 

 

Technická konzultace