TOOL CHANGER 12 POSITIONS HSK 63F PLUS

Přehled parametrů

kapacita: 12 pozic

rozhraní: HSK63F

 

Výměníky nástrojů HITECO patří mezi to nejlepší na co lze na dnešním trhu narazit. Příslušenství od italské značky HITECO, jakýmy jsou i výměníky nástrojů, vynikají především vysokým výkonem, silou točivého momentu, bezproblémovou instalací a vysokou mírou spolehlivosti. V nabídce jsou výměníky nástrojů jak v provedení s rozhraním ISO30, tak i HSK63F. Některé typy je možné pořídit i jako celou sestavu spolu s motore a servodriverem a zásobníky na 6, 8, 12, 16 nebo až 24 nástrojů.

 

 

Parametry:

kapacita: 12 pozic

rozhraní: HSK63F

volitelné: motor a servodriver

Příloha Velikost
Datasheet (ENG) 1.57 MB
 

HITECO - High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích  a je členem skupiny mezinárodní skupiny SCM.

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně

 

HITECO - Holz-Handwerk2018

Představení novinek na veletrhu Holz-Handwerk 2018 v Norimberku. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na dřevařský průmysl a zpracování dřeva.

 

HITECO - Spolupráce HITECO a ABB

Společnost HITECO a ABB spolu uzavřeli technologickou spolupráci, díky které vybudovali nejmodernější tvoárnu na světě na výrobu, vývoj a testování robotických zařízení.

 

 

Technická konzultace