TILT ER25 H115

AKM Servomotory

Přehled parametrů

rozhraní vřetene: HSK63F

spojení: C-osa SCM, 3 PIN

 

 

Agregované jednotky slouží jako výkonné doplňky obráběcích sestav. Poskytují výkony vřetena i nástroje v rozmezí 13 000 - 15 000 otáček, Díky jejich provedení jsou vhodné na různé typy pracovních úkonů (řezání, drážkování, rohové řezání, dvojité drážkování, horní a dolní frézování či dvojité provedení nástroje. Proto splňujé ty nejnáročnější požadavky na obrábění. Daný model pracuje s rozhraním HSK63F, C-osa SCM a 3-PIN.

Široká distribuční síť společnosti je jedním ze základních pilířů společnosti HITECO, a to sice být blízko k zákazníkovi s dostupným týmem specializovaných techniků na co nejširším území. Díky tomu lze garantovat mimořádně rychlou a profesionální odezvu v případě poradenství, či řešení problémů. Inovativní řešení, efektivita, silná zákaznická podpora a rychlé dodací lhůty jsou důvodem, proč naši zákazníci dosahují maximální možné spokojenosti.

Parametry

  • rozhraní vřetene: HSK63F
  • spojení: C-osa SCM, 3 PIN
Příloha Velikost
Výkres 183.65 KB
Katalog-agregované jednotky (ENG) 2.31 MB
 

HITECO - High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích  a je členem skupiny mezinárodní skupiny SCM.

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně

 

 

 
Technická konzultace