FOUR ER25 H100

AKM Servomotory

Přehled parametrů

rozhraní vřetene: HSK63F

spojení: C-osa BUSELLATO

 

 

Agregované jednotky slouží jako výkonné doplňky obráběcích sestav. Poskytují výkony vřetena i nástroje v rozmezí 13 000 - 15 000 otáček, Díky jejich provedení jsou vhodné na různé typy pracovních úkonů (řezání, drážkování, rohové řezání, dvojité drážkování, horní a dolní frézování či dvojité provedení nástroje. Proto splňujé ty nejnáročnější požadavky na obrábění. Daný model pracuje s rozhraním HSK63F BUSELLATO.

 

Parametry:

rozhraní vřetene: HSK63F

spojení: C-osa BUSELLATO

 
Příloha Velikost
Výkres 162.82 KB
Katalog-agregované jednotky (ENG) 16.81 MB
 

HITECO - High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích  a je členem skupiny mezinárodní skupiny SCM.

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku

 

HITECO - High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně

 

HITECO - Holz-Handwerk2018

Představení novinek na veletrhu Holz-Handwerk 2018 v Norimberku. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na dřevařský průmysl a zpracování dřeva.

 

HITECO - Spolupráce HITECO a ABB

Společnost HITECO a ABB spolu uzavřeli technologickou spolupráci, díky které vybudovali nejmodernější tvoárnu na světě na výrobu, vývoj a testování robotických zařízení.

 

 

 
Technická konzultace