TILT V

Obráběcí hlavy řady TILT V jsou vyrobeny s přidanou konfigurací 5-té osy, a to jak v horizontálním, tak i vertikálním směru uložení

Zobrazit menuSkrýt menu


TILT V

  • výkon: 15 – 25 kW
  • výstupní rychlost: 6 000 – 24 000 ot/min
  • rozhraní vřetene: HSK 63A/HSK 63F
  • úhel uložení vřetene: 90°

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obráběcí hlavy řady TILT V jsou vyrobeny s přidanou konfigurací 5-té osy, a to jak v horizontálním, tak i vertikálním směru uložení. Lze zvolit i mechanickou aretaci, jak pro 4-tou tak i 5-tou osu. Tyto obráběcí hlavy jsou dostupné v uložení vřetene pod úhlem 90° stupnů, a jsou dostupné ve výkonech 15 – 25 kW, díky čemuž je možné dosáhnout velmi vysoké výstupní rychlosti (6 000 – 24 000 ot/min). Rozhraní nástrojů vřetene je HSK 63A / HSK 63F. Obráběcí hlavy jsou vhodné pro obrábění dřeva, plastu, hliníku, kamene i kovu.

Široká distribuční síť společnosti je jedním ze základních pilířů společnosti HITECO, a to sice být blízko k zákazníkovi s dostupným týmem specializovaných techniků na co nejširším území. Díky tomu lze garantovat mimořádně rychlou a profesionální odezvu v případě poradenství, či řešení problémů. Inovativní řešení, efektivita, silná zákaznická podpora a rychlé dodací lhůty jsou důvodem, proč naši zákazníci dosahují maximální možné spokojenosti.