M2DV řada D

Přehled parametrů

  • výkon: 50 - 750 W
  • napájení: 1 x 230 VAC
  • analogové řízení  momentu, rychlosti a pozice
  • komunikace: eSCL

Servo zesilovače MOONS’ série M2DV D jsou přímo učeny pro ovládání SM servomotorů. Kromě klasických způsobů ovládání digitálními vstupy jako STED/DIR, CW/CCW, A/B kvadraturní a analogovými v režimech kontroly rychlosti, pozice nebo momentu nabízí také možnost řízení přes komunikace jako RS-232, RS-485, CANopen nebo EtherNet/IP. Servo zesilovače značky MOONS´ jsou určeny pro spojení se servomotory MOONS´, jejichž kompletní nabídku naleznete zde.

Další možností je využití jednoduchého PLC které je přímo zabudované v řídící jednotce a jehož pomocí je možné jednotku kontrolovat. Servodrivery se rovněž vyznačují:

  • se vyznačují vysokým algoritmem řízení vzorkovacích kmitočtů,
  • rychlostní dopřednou vazbou,
  • momentová dopřednou vazbou, 
  • antivibrační funkcí,
  • jednoduchým autotuningem,
  • funkcí flexibilního filtru.

 

Snadné použití Auto Tuningu

M2 servo systém podporuje odezvu zatížení v reálném čase a optimalizuje parametry vybuzení zcela automaticky. Tato funkce může ušetřit případně nutnou diagnostiku, nebo alespoň snížit na její provedení. Toto všechno může být provedeno skrz počítač, a to během pár minut.

Proti vibrační funkce

Systém servo motoru má přidanou proti vibrační funkci, která obsahuje proti rezonanční a proti vibrační tlumení. Proti-rezonanční tlumení používá dva lineární filtry k předejití rezonancí, které přirozeně vznikají, díky mechanickým charakteristikám zařízení. Proti  vibrační tlumení používá nastavitelný poměr tlumení v kontroléru k vytvoření lepších charakteristik celého systému.

 

Bezpečnostní standardy

Kompatibilní funkcionalita Evropského bezpečnostního standardu – STO (Safety Torque Off). Je-li STO funkce aktivovaná, driver automaticky vypne všechny tranzistory a odřízne napájení od motoru. Uživatel tak nemusí vypínat elektromagnetický spínač pro ochranu lidí nebo majetku v případě nouze .

*poznámka: Certifice typu UL61800-5-1, UL61800-5-2. 

 

Ovládání komunikací

M2 série podporuje komunikace pomocí RS485 Modbus RTU protokol, CANopen protokol založený na CAN bus stejně jako Ethernet a Ethernet/IP.

 

Servozesilovač - rozpis produktového kódu

 

Parametry

 

Parametrizační software MOONS´ naleznete zde na tomto odkazu. Ke stažení doporučujeme i příručku M Servo Suite.

 

MOONS' - Představení společnosti

Společnost MOONS je výrobcem produktů se zaměřením na pohyb. Zaměřuje se na klíčové komponenty řízení pohybu, inteligentní řízení osvětlení LED a správu průmyslových zařízení. MOONS´ spolupracuje s více než 30 mezinárodními předními společnostmi po celém světě a poskytuje jim kreativní řešení a vysoce kvalitní produkty, které jsou efektivní, šetří energii a jsou šetrné k životnímu prostředí.

 

MOONS´ na AUTOMATION EXPO 2018

Představení produktů společnosti MOONS´ na veletrhu AUTOMATION EXPO 2018.

 

MOONS' Motion Control Products & System

Představení produktů společností MOONS´.

 

 

 
Technická konzultace