Otočné limitní snímače TOR-N

Limitní snímače TOR-N ke šnekovým převodovkám

Přehled parametrů

Limitní snímače TOR-N ke šnekovým převodovkám

převodový poměr: i=5~740

kontakty: spínací (NO) / rozpínací (NC)

počet kontaktů: 2 / 3 / 4

zatížitelnost: Ue = 250 V~, Ie = 3,0 A, Ith = 10 A

odměřování polohy: potenciometrem

třída krytí: IP66

přípustná okolní teplota: -20 °C ~ +60 °C

materiál: hliníková skříň/plastové víko (ABS)

Velikosti TOR18N / TOR36N

  • Otočný koncový spínač je zařízení, které Vám umožní řídit pohyb průmyslových strojů do krajních poloh. Je spojen s hnacím pohonem prostřednictvím hřídele převodovky, takže po dosažení určitého počtu otáček vačky dojde k sepnutí mechanického kontaktu a tím se docílí vypnutí pohonu v přednastavené koncové poloze.
  • Díky speciální přírubě se koncové spínače snadno instalují ke šnekovým převodovkám řady CM/CL/CMM/CLL v osových vzdálenostech 026, 030, 040, 050, 063, 070 a 075.
  • Limitní snímače TOR-N jsou k dispozici ve dvou velikostech - TOR18N a TOR36N. Model TOR18N je vybaven pouze kontakty, zatímco model TOR36N je vybaven jak kontakty, tak i potenciometrem pro lineární odměřování polohy v celém spektru otáček.
  • Vysoké třídy krytí IP66 bylo dosaženo díky použití víka s těsnící manžetou, kabelové průchodky, těsnicího kroužku a zaslepených montážních otvorů.
  • TOR18N a TOR36N jsou běžně dodávány ve verzi se 2 spínacími kontakty/vačkami. Dostupné jsou také verze se 3 a 4 kontakty pro ovládání prostředních mezipoloh.
  • Maximální vstupní otáčky jsou omezeny do 500 ot./min.

 

 

Klíčové vlastnosti:

  • Kontrola koncových dorazů prostřednictvím mechanických snímačů/vaček
  • Jednoduché připojení ke šnekovým převodovkám TRANSTECNO skrze hřídel a přírubu
  • Vysoké krytí IP66 odolávající vodě, dešti a vlhkosti.
  • Hliníková skříň snímačů a plastové víko

 

 

 
 

 

 

 

Dostupné převodové poměry:

 

Dostupné tvary vaček (vačky se širším operačním úhlem jsou doporučovány pro aplikace, kde se vyskytuje velká setrvačnost):

 

Pro tento produkt není konfigurátor k dispozici.

Příloha Velikost
TOR18N - CAD modely (3D) 5.45 MB
TOR36N - CAD modely (3D) 7.96 MB

 

TRANSTECNO: Zařízení pro chov hospodářských zvířat, všechna řešení pro automatizaci zemědělství

Mnoho řešení, standardní a speciální pohony pro zemědělství. Klece, systémy krmení, klimatizované systémy, zdvihací zařízení: tam, kde farmy potřebují pohyb, nasazujeme správné pohony.

Větrací systémy jsou nezbytné pro dobré životní podmínky zvířat. Kombinované šnekové pohony s otočnými limitními snímači, které zajišťují přesný pohyb světel ventilátoru, přívodů vzduchu, oken nebo dveří tunelu. Závěsné systémy jsou neméně důležité. Řada CMG a FT ovládá stropní ventilátory, zatímco motor s předstupněm PU reguluje další cirkulační ventilátory. Zvířata tráví většinu času v klecích, a proto je velmi důležitá čistota a pořádek. Transtecno má spoustu řešení. Odstraňování podestýlky z drůbeže je nezbytné. Sběr vajec se provádí na malých dopravních pásech, svislých a vodorovných pásových dopravnících, správně poháněných, dopravujících vejce z fáze sběru až po čištění a balení.
 
Potraviny jsou distribuovány prostřednictvím mobilní násypky s plochým řetězem nebo šnekovým převodem. Společnost Transtecno má řešení pro všechny systémy krmení. Krmivo přechází ze sil do násypek na krmné lince a odtud je distribuováno uvnitř zemědělských budov k radosti zvířat. Krmivo je distribuováno podél různých zásobovacích linek: toto není pouze pro drůbež, ale také pro prasata.
Zásobovací systémy pro krmení zvířat je třeba pravidelně zvedat. Proto nabízíme řešení s nevratným poměrem a integrovanými koncovými spínači; ať už se jedná o systémy krmení a pití s krmivy se šnekovým převodem nebo systémy s plochým řetězcem.
 

 

Technická konzultace