Novinky v portfoliu elektrických lineárních pohonů

Kromě již zavedených aktuátorů jsme nově rozšířili nabídku elektrických lineárních pohonů o nové řady, které mohou sloužit jako adekvátní náhrada za hydraulické nebo pneumatické písty. Oproti nim mají navíc celou řadu výhod:

  • Vysoká přesnost polohování:

Nejsou závislé na změnách tlaku nebo průtoku média, což zvyšuje kvalitu průběhu prováděného pohybu. Lineární aktuátory dokážou dosáhnout vysoké rychlosti při zachování stálé kontroly nad polohou. Nabízí též krátkou reakční dobu.

  • Jsou levnější:

a to jak z hlediska vývoje, tak z hlediska následné údržby produktu.

  • Jsou ekologičtější:

Úroveň znečištění, pokud jde o dopad na životní prostředí je minimální, jelikož nepoužívají olej. Jsou tak ideální pro aplikace ve sterilním prostředí (lékařském, farmaceutickém, potravinářském).

 

Aktuátory řady HRSNejlepší účinnost a bezpečnost při nejvyšší zátěži 

Jak spojit extrémní sílu, kterou poskytují zdvižné převodovky, s vysokými standardy z hlediska výkonu a bezpečnosti, které nabízejí elektrické aktuátory? Odpovědí na tento požadavek je nová řada aktuátorů HRS. Využijte sílu až 200 kN pro vaše aplikace!                                                     

Tato řada byla vyvinuta s ohledem na náročné provozy. Díky tomu umožňuje své nasazení v aplikacích vyžadujících velmi vysoké síly. Například může jít o účinnou adekvátní náhradu za hydraulické nebo pneumatické písty. Pracovní síly aktuátorů této řady dosahují až 200 kN, což posunuje možnosti elektrických aktuátorů na novou úroveň.

 

Aktuátory řady HP5Ideální řešení pro aplikace kolem obnovitelných zdrojů

S ohledem na trend neustálého růstu trhu s obnovitelnými energiemi a s vědomím významu tohoto průmyslového odvětví z hlediska potřebných  parametrů a technických vlastností, představujeme novou řadu kompaktních aktuátorů HP5.

Tato řada je oblíbena pro svůj výkon při použití stejnosměrného napájení. Design byl přizpůsoben k použití v kyvných aplikacích za využití čepů zabudovaných do těla aktuátoru. Jedná se tedy o ideální řešení pro aplikace kolem obnovitelných zdrojů, jako jsou solární sledovače, větrné turbíny nebo stavidla.

 

 

Automatizace je všeobecný trend v širokém okruhu oborů od strojírenství přes výrobu až po logistiku. Proč si tedy neulehčit každodenní život obklopením se funkčnějším, ergonomičtějším, pohodlnějším a také bezpečnějším vybavením domácnosti?     ...
Představujeme Vám nové krokové motory a drivery značky RAVEO.     ...
Servomotory nové řady M3 nabízíme ve třech velikostech: 40, 60 a 80 mm. Jednou z nesporných výhod oproti předchozí verzi je výkon až 1000 W! (u verze M2 max 750 W)     ...
Vážení zákazníci a obchodní partneři, blíží se konec roku a my vám chceme poděkovat za letošní spolupráci. Tento rok byl náročný i vzrušující zároveň. Již více než 12 let s vámi uvádíme svět do pohybu, a to nejen díky práci celého našeho pohonářského týmu, ale především díky Vaší důvě...
Máte zájem získat rychlý a komplexní přehled o stavu a provozních podmínkách nízkonapěťových motorů pohánějících Vaše aplikace, jako jsou čerpadla, ventilátory nebo kompresory?   ...
Technická konzultace