Nové ultra-kompaktní cykloidní převodovky řady Neco s výstupní přírubou

Cykloidní převodovky nové generace

Tyto servo převodovky, založené na převodovkách konstrukční řady RH-N, představují moderní a čistý design, komplexní ochranu proti korozi, vysokou modularitu a maximální flexibilitu z pohledu připojení motoru. Dosahují vysoké přesnosti kde vůle této převodovky je do 0,5 arc.min. Vysoká zatížitelnost výstupní příruby je dána jejími dvěma robustními ložisky v kuželíkovém provedení. Díky tomu jsou převodovky Neco obzvláště spolehlivé a odolné. I při vysokých točivých momentech nebo při vysokém zatížení zajišťují přesně řízené pohyby a přesné polohování. Jejich lehká konstrukce umožňuje vytvářet aplikace s nižší setrvačností, lepšími podmínkami zatížení a vyšší energetickou účinností.
 

Hlavní přednosti

 • Extrémní preciznost
 • Vysoké rázové zatížení (5násobek jmenovitého momentu)
 • Modulární systém
 • Komplexní ochrana proti korozi
 • Čistý, uzavřený design
 • Maximální flexibilita připojení motoru
 • Upínací kroužek s nízkou setrvačností pro dynamičtější cykly
 • Minimální údržba a čas instalace
 • Určeny pro dlouhou životnost a nízké nároky na údržbu
 • Ekonomické řešení plug-and-play

Modulární systém pro maximální flexibilitu

Hřídel motoru je uchycena pomocí radiálního upínacího kroužku s konstrukcí s nízkou setrvačností. Kroužek snižuje setrvačnost na hřídeli motoru až o 39%, což umožňuje dosáhnout extrémně dynamických cyklů. To dává uživateli výhody, jako je kratší doba cyklu, ale také vyšší produktivitu a efektivitu. Montáž motoru je rovněž výrazně zjednodušena, protože není potřeba komplikovaného vycentrování hnacího pastorku. Flexibilní systém s modulárními pouzdry a přírubami zaručuje nekomplikované přizpůsobení pro použití se všemi standardními servomotory.
 

U převodovek Neco nemá koroze šanci

Kromě konstrukčních inovací je další výhodou cykloidních převodovek Neco jejich pokročilá ochrana proti korozi. SSA povlak (speciální metoda ochrany proti korozi od společnosti Nabtesco) je kombinován s oxidací tak, aby byla zajištěna optimální ochrana. Výsledkem je komplexní ochrana proti korozi - včetně výstupní hřídele převodovky a kluzných ploch radiálních těsnění hřídele.
 

Jedna převodovka, nespočet možností

Díky své vysoké dynamice, přesnosti polohování a precizní rychlosti otáčení jsou tyto kompaktní cykloidní převodovky ideální pro vysoce dynamické servopohony. Hladké povrchy a komplexní ochrana proti korozi navíc zajišťují spolehlivý provoz i v náročných podmínkách a splňují přísné hygienické normy potravinářského a obalového průmyslu. 
 

Typické aplikace:

 • Výroba obráběcích strojů
 • Balicí technologie
 • Lékařská technologie
 • Pick & Place
 • Potravinářský průmysl
 
 
Více informací k tomuto produktu najdete v příslušné produktové kategorii. 
 
V dnešním videu vám představíme krokové motory se sběrnicí od společnosti Fastech. ...
Bezkartáčové elektromotory řady BLS mohou být nově doplněny o elektromagnetickou brzdu. Tu lze namontovat na 48V verze elektromotorů BL070.48B a BL210.48E, které jsou vyráběny ve velikosti NEMA 34. Oba modely mají na zadní straně vyvedenou druhou hřídel pro montáž dodatečného příslušenství. Elektromagnetická ...
Podívejte se na nové video, ve kterém vám představíme modulární systém převodovek od společnosti Transtecno. ...
Rozšířili jsme asynchronní elektromotory řady SM o nové modely. AC motory s třífázovým napájením jsou nyní dostupné v osových výškách IEC 80 a 90, přičemž na každou z nich připadají dva odlišné výkony – 0,75 kW a 1,1 kW se vyrábějí ve velikosti IEC 80, zatímco 1,5 kW a 2,2 kW se vyrábějí ve vel...
V tomto novém videu vám představujeme asynchronní kompaktní motory Transtecno řady SM s krytím IP66 ...
Technická konzultace