POZVÁNKA NA 60. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO STROJÍRENSKÉHO VELETRHU V BRNĚ

POTKÁME SE NA MEZINÁRODNÍM STROJÍRENSKÉM VELETHU V BRNĚ!

Milí zákazníci, i v letošním roce se budeme prezentovat na MSV 2018 v Brně. Hlavním tématem veletrhu je průmyslová automatizace zaměřená na měřicí, řídicí, automatizační a regulační techniku. Velmi nás těší, že i v aktuálním ročníku veletrhu můžeme prezentovat naši značku napříč všemi oblastmi strojírenského a elektrotechnického průmyslu.

 

PAVILON V, STÁNEK Č. 112

Rádi byste viděli profesionální  a výkonné vřetenové motory pro CNC stroje, hřídelové spojky pro jakoukoliv výstupní hřídel nebo moderní krokové motory se zpětnou vazbou a řízením? Navštivte naši expozici a dozvíte se podrobné informace nejen o výše zmíněných produktech, ale i o rozšířených službách pro naše zákazníky.

 

DOMLUVME SI SCHŮZKU

Pokud máte zájem se s námi setkat pak máte možnost domluvit si s námi schůzku. Ozvěte se nám na telefon +420 577 700 150 či emailovou adresu info@raveo.cz a domluvme se společně na termínu.

K dispozici máme rovněž několik volných vstupenek. V případě zájmu nám napište na info@raveo.cz, kde za Vás vyřídíme registraci a následně zašleme potvrzení o registraci v elektronické formě. 

 

60. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně

1. - 5. října 2018

pavilon V, stánek č. 112

 

 

 

 

 

Technická konzultace