Marketingový specialista

Marketingový pracovník / marketingový specialista

Hledáme markeťáka tělem i duší do naší centrály v Otrokovicích. Pokud se nebojíš nových výzev a rád by ses zapojil/zapojila do naší marketingové práce pak hledáme právě tebe.

Působíme v oblasti robotiky, Industry 4.0 a automatizace. A i přes to, jsou naše marketingové aktivity více než široké. Máš rád nové výzvy a existují i oblasti, ve kterých ještě nejsi tak zběhlý, ale máš chuť se o nich dozvědět více? Nebojíš se prosadit vlastní názor a máš často několik pohledů na věc? Pokud ano, neváhej nás kontaktovat a staň se naším novým guru marketingu!

O nás:

Jsme specialisté v oboru pohonné techniky, automatizace a robotiky. Zakládáme si na kvalitním a komplexním servisu v oblasti engineeringu, který vyžaduji aplikace s důrazem na pohyb a polohování. Naše renomé nás v podnikání doprovází na každém pracovním jednání a při každém úkolu.

Náplň práce:
  • Nastavení marketingové strategie v závislostech na cílech společnosti
  • Kontrola a správa marketingového rozpočtu
  • Tvorba obsahu webových stránek
  • Správa internetových stránek a microsites společnosti
  • Správa eshopu
  • Propagace společnosti v médiích / PR články / placená inzerce
  • Správa, komunikace a propagace na sociálních sítích
  • Zajišťování propagačních materiálů (letáky, katalogy, brožury)
  • Pořádání eventů a realizace veletrhů
  • Hledání nových příležitostí pro propagaci společnosti
  • Úzká spolupráce s vedením společnosti,technickým i obchodním oddělením
  • Realizace reklamních kampaní – od návrhu, realizace až po vyhodnocení

Požadujeme:

  • Znalost a zájem o marketingové a mediální prostředí
  • Vzdělání SŠ / SOŠ s maturitou / vysokoškolské
  • Znalost SEO, PPC, online marketing
  • Dynamika, flexibilita, kreativita, schopnost reagovat na změny
  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Technické cítění a selský rozum
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • znalost prostředí MS Windows (Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Adobe aj.), základní znalost grafických SW výhodou
  • vhodné i pro čerstvé absolventy

Nabízíme:

  • Různorodou a dynamickou práci v mladém kolektivu lidí
  • Vedení externích spolupracujících subjektů (grafik, programátor, AdWords Manager)
  • 2 dny zdravotní dovolené (Sick Days)
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Cafeteria Systém
  • Jistota mzdy v termínu
  • Práci na HPP
  • Zaměstnanecký poměr ve stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
  • Reprezentativní pracovní prostředí a firemní kultura
  • Roční odměny dle plnění plánu
  • Mobilní telefon, Notebook
  • Společensko-kulturní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • Plat 24.000 – 34.000 CZK
  • 13. plat v případě splnění stanovených cílů

Technická konzultace