I/O sběrnice EtherCAT

I/O sběrnice EtherCAT

Přehled parametrů

- místo až 64 kabelů

- přehledná indikace stavu čidel

- pro složité výrobní linky

Tato I/O sběrnice má širokou škálu připojení řízení I/O senzorů, s komunikací EtherCAT. Je vhodná pro složité výrobní linky, nebo stroje s potřebou velkého množství čidel. 

- sběr velkého množství digitálních vstupů

- úspora kabeláže, stačí jeden EtherCAT místo až 64 kabelů.

- přehledná indikace stavu čidel a řízení zařízení s množstvím senzorů.

- rozvod velkého množství digitálních výstupů, např. k ovládání pozičních tabulek přes I/O sběrnici

 

  • Jednoduché a snadné zapojení

Ezi-IO EtherCAT DIO poskytuje typ konektoru e-CON a push-in svorkovnice. Konektor e-CON je široce používaný průmyslový konektor. Svorkovnice typu push-in lze snadno připojit k různým zařízením, díky čemuž je zapojení mnohem jednodušší.

 

  • Režimy synchronizace EtherCAT

Ezi-IO EtherCAT DIO podporuje všechny režimy synchronizace EtherCAT. Podle účelu použití si můžete vybrat z režimů synchronizace Free Run, SM Event, DC SYNC Event.

 

  • Různé I/O moduly

Ezi-IO EtherCAT DIO poskytuje 16CH a 32CH moduly. K dispozici je 16CH DC vstupní modul, 16CH výstupní modul a 8CH DC vstup/8CH tranzistor výstupní smíšený modul pro produkty typu 16CH. Kromě toho je zde 32CH DC vstupní modul, 32CH tranzistorový výstupní modul, 16CH DC vstup/16CH tranzistorový výstupní smíšený modul pro produkty typu 32CH. Ezi-IO EtherCAT DIO také poskytuje NPN/PNP com – kompatibilní moduly pro podporu různých I/O zařízení.

 

  • Digitální I/O modul založený na Ethercat

Ezi-IO EtherCAT DIO je digitální I/O modul, který podporuje EtherCAT, fieldbus založenou na vysoké rychlosti Ethernet (100 Mbps, Full-Duplex). Ezi-IO EtherCAT DIO je modul EtherCAT Slave, který podporuje CoE(- CAN Aplikační vrstva přes EtherCAT). Podporuje CiA 401 a lze jej připojit k EtherCAT master bez omezení topologie.

Příloha Velikost
Katalog - IO sběrnice EtherCAT 2023 8.41 MB
Technická konzultace