Aktuality

Studenti z katedry robotiky VŠB-TUO se již několik let účastní této soutěže, a to s velkými úspěchy. V letošním ročníku nás požádali o podporu a my jsme bez váhání řekli „ano“.

 

 

Přijďte navštívit náš stánek na veletrhu AMPER 2023. Připravili jsme si pro Vás několik zajímavých novinek, tak si to určitě nenechejte ujít!

 

Konkrétně se jedná o lineární aktuátory, což jsou elektromechanické válce poháněné elektromotorem přes převodovku, která pohybuje tlačnou tyčí, čímž transformuje rotační pohyb motoru na pohyb lineární, s nosností až 20 tun.

 

 

Automatizovaná zařízení pro manipulaci s materiálem dnes velmi usnadňují tok zásob a optimalizují tak potřeby skladování. Zvedací sloupky a aktuátory umožňují pohyb těžkých břemen a zároveň zajišťují bezpečnost jejich operátorům.

 

 

Sektor recyklace materiálů a zpracování odpadu zažívá v posledních několika letech značný růst.

Co se pohonné techniky týká, jde o aplikace s vysokými požadavky na výkon, odolnost a jednoduchost řešení. Jako příklad můžeme uvést sektor úpravy odpadních vod. Tam dodáváme pohony zákazníkům, kteří vyrábí separátory, sušárny kalu, čistírny nebo  jednotky předčištění.

 

 

Představujeme Vám novou I/O sběrnici, pro širokou škálu připojení řízení I/O senzorů, s komunikací Ethernet. Je vhodná pro složité výrobní linky, nebo stroje s potřebou velkého množství čidel.

 

 

Stránky

Technická konzultace