Aktuátory pro ergonomické zvedací stoly - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Aktuátory pro ergonomické zvedací stoly

Naše teleskopické sloupky a ergonomicky výškově stavitelné sady pro stoly jsou navrženy pro hladký a tichý chod. I pro vysoké zatížení nabízí spolehlivé řešení pro jakýkoliv typ pracovního prostředí. Objevte kompletní a vysoce zákaznicky přizpůsobitelné elektrické řešení, které přináší komfort a funkčnost všem vašim uživatelům.  Poptávka po ergonomických stolech v posledních letech neustále rostla až do bodu, kdy se staly nezbytností pro každé profesionální prostředí. 

Proč jsou tak populární? Elektrické stoly nejsou určeny jen k uspokojení fanoušků nejnovějších technologií. V době, kdy sedavý způsob života způsobuje mnoho fyzických problémů, má skutečný dopad na zdraví uživatelů a činí tak práci pohodlnější v každodenním životě. Elektrické lineární aktuátory umožňují plynulý a snadno ovladatelný pohyb nahoru a dolů. To umožňuje každému uživateli přizpůsobit svůj stůl své výšce a zaujmout tak ergonomickou pozici. Výškově nastavitelné stoly jim umožňují i práci ve stoje, nebo střídání sedu a stoje, což je výhodné zejména v boji se zdravotními riziky sedavého způsobu života. 

 

Mezi naši nabídku patří i široká škála tichých elektrických sloupků pro sit-stand stoly. S širokou nabídkou barev, svým čistým a moderním designem, budou harmonicky zapadat k vašemu vybavení ať už v domácím či profesionálním prostředí. Zvládají vysoké zatížení a jsou vysoce stabilní, díky tomu jsou obzvláště univerzální a pozoruhodně vhodné pro jakýkoliv typ profese. Pro optimální užívání jejich konstrukce umožňuje nepřetržitý pohyb s plynulým rozjezdem a zastavením.  

 

https://www.raveo.cz/zvedaci-sloupky-tek01
Další aktuality